עוד על טאי צ'י

//כניסה/טאי צ'י/עוד/קישורים    טָאי צִ'י צ'וּאָן      צִ'י קוֹנג חמש החיות      מרפאה לדיקור סיני      צור קשר      מן העיתונות   
  Contact Us     Pусский  

טָאי צִ'י צ'וּאָן
מבוא השושלת איך לומדים טאי צ'י ? סדנאות גלריית טאי צ'י כללית גלריית טאי צ'י
מקל סבא
סרטונים עוד על טאי צ'י סניפים וזמנים
עוד על טאי צ'י
תוכן אוסף מעקרונות הטאי צ'י סדר התנועות בתבנית תעודות מן העיתונות קישורים


קישורים לאתרים ברשת

אם תקלידו tai chi במנוע החיפוש גוגל Google תקבלו יותר מ- 2 מיליון אתרים, אם תקלידו טאי צ'י בעברית תאתרו כמעט 16,000 אתרים. נשמח להפנות לכמה אתרים מרכזיים בתחום, שכל אחד מהם מהווה מאגר רציני של ידע.

דרך אגב, לא רק שיש הרבה מאוד פרשנויות שונות ומשונות לטאי צ'י כשיטה יש גם הרבה דרכים לכתוב זאת: טאי-צ'י, טאי צי, טאי ג'י, טאיצ'י, תאי צ'י, תאיצ'י, תאיג'י, תאי צי, תאי גי, תי צי, תי צ'י ... ובאנגלית:

Tai Chi Chuan, Tai Ji Quan, Taijiquan, T'ai Chi Ch’uan, Taichi Chuan...


פורום אומנויות לחימה של תפוז

- הפורום הישראלי לנושא, תוסס, מגוון, עם קהילה גדולה של מתאמנים וותיקים ובקיאים. זה המקום לשאול כל שאלה שקשורה לתחום, להתוודע לאירועים ולקבל פרספקטיבה על הנעשה בארץ. בנוסף למומחים בעלי ידע רב יש גם לא מעט דיונים לא ממש רציניים, כך שסבלנות תעזור ליהנות מאוצר הידע. הנציג של מרכז חווא טו בפורום מכונה orii. 

באופן טבעי

הרבה יותר מאתר קהילה שמנסה למצוא דרך טבעית לחיות בה. האתר הוא רשת שלמה ומסועפת של דיונים בספקטרום רחב של נושאים. הטכנולוגיה של האתר מאפשרת ליצור עמודים חדשים וקישורים בצ'יק צ'ק... 

InfoDoc

מאגר מידע על רופאים ומטפלים אלטרנטיביים. 

חמשת האלמנטים

פורטל בנושא רפואה אלטרנטיבית. 

קהילת אדמה

אתר קהילה שעוסקת בבריאות ואורח חיים טבעי. 

T'ai Chi Ch'uan Classics

תרגום הקלאסיקות של הטאי צ'י מסינית לאנגלית ע"י Lee Scheele. הקלאסיקות של הטאי צ'י הן אוסף שירים והגיגים פילוסופיים שמנחים דורות רבים של אמני טאי צ'י. לפענח וליישם אותם זה ללמוד טאי צ'י. 

אתר הקהילה הישראלית העוסקת בתנועה. עדכונים על הפעילויות בתחום התנועה, קונטאקט, אימפרוביזציה ומחול.


 

לראש הדף goes to the english home page


©  מרכז חְוָוא טוֹ. כל הזכויות שמורות.